Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Nowy komendant hufca ZHP

Główne zdjęcie
Podharcmistrz Wiesław Domański (fot. Adam Babiel)

Podharcmistrz Wiesław Domański został nowym komendantem hufca ZHP w Łomży. Zastąpił na tym stanowisku harcmistrz Dorotę Górską, która po 12 latach kierowania hufcem złożyła rezygnację z tej funkcji. Wpływ na decyzję o rezygnacji miała z pewnością sytuacja w kierownictwie łomżyńskiego harcerstwa, w tym konflikty personalne, które doprowadziły m.in. do przeniesienia się jednej z łomżyńskich drużyn do hufca w Kolnie.

Wiesław Domański ma 47 lat, jest instruktorem aikido i przy SP 10 prowadzi dwupokoleniową drużynę harcerską, w skład której wchodzą uczniowie i ich rodzice. W nowej komendzie łomżyńskiego hufca znaleźli się wraz z nim: Teresa Niklewicz, Adam Frączek, Aneta Jasiek i skarbnik Sławomir Sienkiewicz. (ad/kjs)

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę