Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gang stręczycieli przed sądem

Kilkanaście osób zasiądzie na ławie oskarżonych Sądu Okręgowego w Łomży w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się m.in. prostytucją w Zambrowie Podejrzani maja różne zarzuty - od przemycania narkotyków z Holandii, poprzez handel żywym towarem i czerpanie korzyści z nierządu, aż po gwałty i więzienie kobiet.

Grupa działała w latach 2006 - 2011 i związana była z jednym z zambrowskich klubów. Jednym z jej szefów był znany w łomżyńskim półświatku Sławomir W., pseudonim "Generał", a gdy ten odsiadywał wyrok, kierowanie procederem przejął Sławomir S. On też usłyszeć ma najpoważniejsze zarzuty, m.in. pozbawienia wolności małoletniej i podawania jej narkotyków, oraz bicia i nakłaniania do seksu.

Większość członków tej grupy czerpała też korzyść z nierządu zabierając trudniącym się nim kobietom nawet połowę zarobków. Ich proces rozpocznie się prawdopodobnie jeszcze w grudniu 2013 roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę