Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ambasador USA w Łomży

Główne zdjęcie
Jerzy Brzeziński i Victor Ashe

W środowe południe nieoczekiwaną wizytę w łomżyńskim ratuszu złożył ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Victor Ashe. Była to typowa kurtuazyjna wizyta - Ashe jechał z Białegostoku do Ostrołęki. W kilkunastominutowej rozmowie z prezydentem miasta Jerzym Brzezińskim mówiono głównie o Łomży, jej historii i wizycie w mieście papieża Jana Pawła II.

Ambasador Victor Ashe z herbem Łomży w klapie
Ambasador Victor Ashe z herbem Łomży w klapie
Początek spotkania odbył się za zamkniętymi drzwiami. Victor Ashe interesował się głównie historią grodu nad Narwią. Nie ukrywał, że tysiącletnia historia miasta zrobiła na nim wrażenie. „Jestem zainteresowany tym bardziej, że w swojej karierze również byłem prezydentem miasta – mówił Ashe.
Victor Ashe wyjechał z Łomży bogatszy m.in.: o album o tematyce sakralnej, reklamówkę pełną miejskich gadżetów i karton piwa. Więcej o spotkaniu na „szczycie” w czwartkowej Bezcennej.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę