Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprzęt dla policji

Zestaw do pokazów multimedialnych za prawie 10 tys. zł. zakupiło na potrzeby policji łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach "Protecta". Dzięki laptopowi, rzutnikowi i ekranowi policjanci z Łomży będą mogli poglądowo uzupełniać pogadanki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, z którymi mają jeździć do wszystkich wiejskich szkół w powiecie. Dotychczas "Protecta" zakupiła m.in. sprzęt rehabilitacyjny dla szpitala i elementy wyposażenia dla pogotowia ratunkowego.


Akcję pod hasłem "Bądź widoczny" skierowaną do dzieci rozpoczeło na przełmie ubiegłego i tego roku współorganizując między innymi cykl pogadanek i konkursy dla dzieci w czasie ferii zimowych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę