Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wsparcie dla rolników

Rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku działania klęsk żywiołowych w dwóch ostatnich latach, mogą starać się o wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pomoc może wynieść nawet 90 procent strat w gospodarstwach spowodowanych przez klęski żywiołowe. Warunkiem ubiegania się o refundację wydatków na odtworzenie możliwości gospodarowania są straty w majątku trwałym przekraczające 10 tys. zł. i jednocześnie straty w uprawach sięgające 30 procent rocznego dochodu gospodarstwa. Muszą one być stwierdzone protokołem przez uprawnioną do tego komisję.

Każdemu gospodarstwu przysługuje dotacja w wysokości do 300 tys. zł, ale jest to suma na cały okres finansowania od 2007 do 2013 roku.

Wnioski na refundację strat spowodowanych w 2012 i 2013 roku można będzie składać od 30. października przez 30 dni roboczych, czyli do połowy grudnia. (ad/koi)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę