Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Grypa szaleje... w Kolnie i Łomży

192 nowe przypadki zachorowania na grypę zanotowano przez cały ubiegły tydzień w Kolnie i na terenie powiatu kolneńskiego. W Łomży w tym czasie grypę lekarze wykryli u 165 pacjentów. To 65% przypadków grypy z całego województwa podlaskiego.

Jak informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza epidemii grypy póki co jeszcze nie ma, choć liczba chorych mieszkańców województwa podlaskiego ciągle rośnie. W ubiegłym tygodniu choroba dopadła 555 osób. - “Liczba zachorowań utrzymuje się na tym samym poziomie co tydzień wcześniej” – powiedziała Wyborczej Joanna Kryńska, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.- “Wtedy zachorowało 541 osób, również najwięcej w dawnym woj. łomżyńskim.”
Epidemiolodzy podejrzewają, że to przez związki regionu z Mazowszem. Tam przez ostatni tydzień zachorowało prawie 20 tys. osób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę