Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpieczna droga do przedszkola z Mrówką

Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z przedstawicielami Marketu Mrówka Dom i Ogród w dniach 15.10 i 18.10, odwiedzili Przedszkola Nr 2, Nr 5, Przedszkole Katolickie oraz Przedszkole w Nowogrodzie aby podczas spotkania z przedszkolakami w wieku 5-6 lat przypomnieć dzieciom zasady ruchu drogowego, jak i na jakim świetle przechodzić przez ulicę, z której strony wysiadać z samochodu oraz, że jeżdżąc na rowerze warto zakładać kask.

W trakcie spotkania prowadzący, odpowiedzieli na szereg pytań, dotyczących bezpieczeństwa na drodze do przedszkola i podczas zabawy. Okazało się, że wiedza maluchów na ten temat jest bardzo duża. Na koniec zajęć wszystkie dzieciaki otrzymały odblaski z logiem Mrówki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 23 października 2013 10:05
Data ostatniej edycji: śr, 23 października 2013 10:06:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę