Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

8 firm z Podlasia może eksportować swoje wyroby do Rosji

8 firm z województwa podlaskiego otrzymało certyfikat na eksport swoich produktów do Rosji - informuje Głowny Inspektor Weterynarii - Krzysztof Jażdżewski. W sumie certyfikaty uprawniające do eksportu do Rosji otrzymało 35 polskich zakładów mleczarskich. Z Podlasia rosyjscy inspektorzy zakwalifikowali: Mlekovitę z Wysokiego Mazowieckiego i jej oddziały w Bielsku Podlaskim, OSM Piatnicę, mleczarnię z Moniek, Hajnówki i Siemiatycz oraz chłodnię Białystok.

Minister rolnictwa Wojciech Olejniczak powiedział, że obecnie nie ma żadnego problemu z eksportem produktów mleczarskich. Pozwolenia na wywóz dostały najlepsze zakłady, które mogą dostarczyć każdą ilość mleka i innych wyrobów. Kontrole odbyły się w 75 polskich mleczarniach. Zostały zakończone na początku listopada zeszłego roku, ale do dziś strona rosyjska nie informowała o wynikach inspekcji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę