Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Chciał zabić

31-latek wszedł do mieszkania 77-letniego mężczyzny i zaatakował go nożem. Pokrzywdzony w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, natomiast napastnika zatrzymali policjanci. Okazało się, że mężczyzna był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj 31-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem w jednym z mieszkań w Zambrowie. Jak przekazuje oficer prasowy policję  wezwał sąsiad poszkodowanego, który usłyszał wołanie o pomoc. Gdy policyjny patrol dotarł na miejsce w mieszkaniu zastał agresywnego mężczyznę oraz leżącego w jednym z pokoi starszego mężczyznę. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Zambrowa ugodził kilka razy nożem 77-latka. Pokrzywdzony w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Nożownik został zatrzymany. Okazało się, że zatrzymany był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W poniedziałek 31-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu już trafił już trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę