Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Podsumowanie Tygodnia Ofiar Przestępstw

31 jeden osób, zgłosiło się do Prokuratury Rejonowej w ramach Tygodnia ofiar Przestepstw. Łomżyńscy Prokuratorzy udzielali informacji i uprawnieniach , które przysługują pokrzywdzonym. Zdecydowana większość spraw dotyczyła podziałów majątków. "Te porady prawne jakich udzielali prokuratorzy naszym mieszkańcom dotyczyły leczenia odwykowego, walotyzcji rent i emerytur, przeważału ednak sprawy majątkowe dotyczące udziałów w spadku, sporów rodzinnych dotyczących podziałów spadków. Cztery spośród tych spraw nadawały się do przyjęcia do postępowania karnego i będziemy kontynouwać dochodzenie. Sprawy te dotyczyły przestępstw na szkodę rodziny i przeciw rodzinie"- powiedział Radiu Bab Prokurator Rejonowy w Łomży - Jarosław Cholewicki.

Tydzień Ofar Prztępstw, odbywał się już poraz trzeci. Inicjatywa słuzy riozpowrzechnianiu wiedzy o uprawnieniach jakie przysługują poszkodowanym. Prokuratorzy przypominają jednak , że tego typu porady udzialne są codziennie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę