Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Koniec promocji w łomżyńskich taksówkach

Ostatni dzień mają dziś mieszkańcy Łomży na wykorzystanie kart promocyjnych za przejazd taksówkami. Obie stosujące dotychczas premiowane, bezpłatne przejazdy korporacje, doszły do porozumienia i wycofują się z tej formy promocji od pierwszego marca. Wcześniej wszystkie funkcjonujące w Łomży przedsiębiorstwa taksówkowe ustaliły wspólną taryfę opłat - teraz za rozpoczęcie kursu w każdej korporacji mieszkańcy płacą 4 złote.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę