Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Idą mróz i silny wiatr

Krajowe Centrum Koordynacji Ratownictwa w Warszawie oraz IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku ostrzegają, że począwszy od nocy z 26 na 27.02.2005. przewidywany jest znaczny spadek temperatury. Temp. minim. osiągnie w regionie dzisiejszej nocy -13C, -17C. W okresie 27.02.- 1.03. temp. maks. w dzień osiągnie od -6C do -11C, temp. minimalne w nocy od -15 do -20 C - lokalnie są możliwe spadki temp. do -21 C, -24 C.

Od 3.03. spodziewane jest ocieplenie. Spadkowi temperatury będą towarzyszyły przelotne opady śniegu a jutro w niedzielę 27.02. również chwilami dość silny, porywisty północny i północno-wschodni wiatr, osiągający w porywach do ok. 15 m/s ,który będzie powodować lokalne zawieje i zamiecie śnieżne . Powyższe zjawiska mogą być przyczyną utrudnień komunikacyjnych, silnego wychłodzenia organizmów ludzi i zwierząt oraz szkód rzeczowych, szczególnie w gospodarce komunalnej.

DYŻURNY WCZK
Lesław SZULŻUK
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę