Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Stanica wodna, osada szkutników, kryty basen, ścianka wspinaczkowa, pole biwakowe i kładka przez Narew - m.in. takie obiekty mają zostać wybudowane na łomżyńskim nabrzeżu Narwi. Jak za kilka lat – jeśli znajdą się pieniądze – będzie wyglądała Łomża od strony rzeki można zobaczyć w holu Urzędu Miejskiego w Łomży.

Zamówienie na przygotowanie dokumentacji pod realizację projektu zagospodarowania łomżyńskiego nabrzeża Narwi było nagrodą główną w ogłoszonym w ubiegłym roku przez ratusz otwartym konkursie. Teraz wyłoniono jego zwycięzcę. Został nim architekt Krzysztof Domaradzki wraz z zespołem z Warszawy i to właśnie opracowana pod jego kierunkiem koncepcja ma być w Łomży zrealizowana i jest teraz prezentowana w ratuszu.
Nandarwiańskie bulwary w Łomży mają być budowane etapowo. Na początku planowane jest wykonanie trasy rowerowej i pieszej wzdłuż brzegu rzeki... później - jeśli będą pieniądze europejskie reszta.

Oto kilka fotek przedstawiających jak zgodnie z planami warszawskich architektów nabrzeże Łomży mogłoby być zagospodarowane.
.
240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę