Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybuch pocisku z II wojny światowej

Eksplozja w przydomowym warsztacie w miejscowości Tobołowo w powiecie augustowskim. Ranny jest 19-latek, który najprawdopodobniej majstrował przy pocisku z okresu II wojny światowej.

Około południa nastolatek zjawił się na posesji wujka i poprosił, czy może skorzystać z warsztatu. Miał ze sobą jakiś pakunek. Po pewnym czasie doszło do wybuchu. W jego wyniku 19-latek ma poważnie poranione obie nogi. Helikopterem odwieziono go do szpitala w Białymstoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma zagrożenia życia. Konstrukcja pomieszczenia warsztatowego nie została naruszona. Najprawdopodobniej dlatego, że nie miało ono drzwi, a jedną ścianę stanowiło drewniane ogrodzenie posesji.

Z pierwszych odłamków znalezionych przez pirotechników można wnioskować, że eksplodował pocisk z czasów ostatniej wojny. Policjanci ustalają okoliczności wybuchu i skąd 19-latek wziął ten pocisk.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę