Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybrane i nagrodzone - projekt bulwarów nad Narwią.

Autorzy dwóch najlepszych projektów zagospodarowania brzegu Narwi zostali nagrodzeni w łomżyńskim Ratuszu. Nagrody to czek na 10 000 zł za drugie miejsce i zlecenie dalszych prac projektowych zwycięzcom.Nagrody wręczał prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. Wygrał projekt zespołu Krzysztofa Domaradzkiego. "O tym, że wygrał ten projekt zdecydowało najlepsze wyczucie historii i powiązanie projektu z miastem" - mówi Alicja Mieszkowska przewodnicząca komisji konkursowej. Zgodnie z projektem nad brzegiem Narwi ma powstać bulwar spacerowy, nowa plaża, przystań wodna a także nowy most pieszy, przez który mieszkańcy miasta będą mogli przejść na drugą stonę rzeki, gdzie będą czekały na nich kolejne atrakcje.

Wszystkie projekty mają być wkomponowane w obecny krajobraz. "Nie będzie żadnych wielkich parkingów, żadnych wielkich obiektów. Tylko architektura, która wypływa z tradycji regionu" - mówi Krzysztof Domaradzki. I rzecz najważniejsza: kiedy powstaną bulwary i ile będą kosztowały. Prezydent Brzeziński deklaruje, że prace ruszą już po ustaleniu warunków współpracy z zespołem architektów, czyli nawet już w tym roku. Miasto zainwestuje 2 miliony zł. Pozostałe pieniądze mają pochodzić od inwestorów i z funduszy Unijnych.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę