Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Protest Samoobrony

Główne zdjęcie
Służba zdrowia nasza kona by pomogła Samoobrona

Kilku członków i sympatyków Samoobrony protestowało w Łomży przeciwko złej sytuacji w służbie. Protestujący z niewielkimi przerwami przechodzili przez jedno z przejść dla pieszych na Starym Rynku w Łomży. Mała frekwencja - jak powiedziała nam organizatorka protestu Barbara Zych – spowodowana była tym, że grupa zorganizowała się stosunkowo późno. Protest trwał pół godziny, od 12-stej. Podobny protest odbył się również w Ostrołęce.

Na apel przewodniczącego Samoobrony Andrzeja Leppera, protesty zorganizowano w całym kraju. Z relacji ogólnopolskich mediów wynika, że nie był to jednak duży protest.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę