Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Po maturze...

Osiemnaście uczelni wyższych z północno-wschodniej polski przedstawi dziś w Łomży swoje oferty kształcenia. Po raz piąty tutejsze III Liceum Ogólnokształcące organizuje Giełdę Pomysłów na Życie. Maturzystom nie tylko z tego liceum, ale także z innych tego typu szkół działających na terenie Łomży zaprezentują się zarówno uczelnie publiczne jak i prywatne. Swoje stoiska przygotowały m.in. Uniwersytet Warmińsko Mazurski z Olsztyna, Politechnika Białostocka, Akademia Podlaska z Siedlec, Zespół Kolegiów Nauczycielskich z Suwałk, czy Wyższa Szkoła Agrobiznesu z Łomży.


Otwarcie V Giełdy Pomysłów na Życie zaplanowano na godzinę 10. Cała impreza, którą zorganizowano na sali gimnastycznej III łomżyńskiego LO potrwa do 13-nastej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę