Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

11 za, 7 przeciw, 3 wstrzymało się – hipermarket może być

Rada Miasta Łomży uchwaliła zaproponowany przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenów położonych pomiędzy ulicami Sikorskiego, Zawadzką i Wyszyńskiego w Łomży. Zgodnie z tym dokumentem może powstać tu pierwszy w mieście sklep wielkopowierzchniowy.

Dyskusja radnych trwała godzinę i 15 minut i była mniej zażarta niż można by się spodziewać. W jej trakcie Prezydent Brzeziński powiedział, że jest za budową w Łomży hipermarketu i że jego zdaniem bez różnicy jest czy będzie on na obrzeżach czy w właśnie przy skrzyżowaniu Zawadzkiej i Sikorskiego. Skutki jakie będzie on odgrywał dla lokalnego handlu będą takie same – stwierdził prezydent.

Za przyjęciem uchwały głosowali:
Paweł Augustyniak, Jerzy Brodziuk, Tomasz Gałązka, Maciej Głaz, Alicja Konopka, Zbigniew Lipski, Ryszard Matuszewski, Zenon Piechociński, Jan Rybakiewicz, Zbigniew Szponarski, Jan Walęcki.

Przeciw uchwale zagłosowali:
Jan Bajno, Paweł Borkowski, Jan Jarota, Lech Kołakowski, Roman Sarnacki, Edyta Śledziewska, Tadeusz Wałkuski

Wstrzymali się od głosu:
Dariusz Szymański, Maria Śmiarowska, Ryszard Rutkowski

Nieobecni na sesji:
Jan Chojnowski, Janusz Franciszek Nowakowski

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę