Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szczuczyn -blokada drogi nr 61

Około godziny trwał protest rolników w Szczuczynie i spowodowane nim utrudnienia w przejeździe przez to miasto. Akcję blokowania przejścia dla pieszych i wstrzymywania ruchu pojazdów na drodze 61 zorganizował podlaski oddział Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona". Przyłączyli się jednak do niej także przedstawiciele innych organizacji i stowarzyszeń rolników.

Wszyscy oni uważają, że rząd powinien zareagować na obecną sytuację w rolnictwie - niskie ceny skupu płodów (przede wszystkim pszenicy i rzepaku) oraz na działania firm pośredniczących w sprzedaży produktów.

Blokowanie ruchu odbywało się etapami pod nadzorem policji. Przejście blokowano na kilka - kilkanaście minut, następnie przepuszczano pojazdy, które w tym czasie nadjechały i rolnicy ponownie wychodzili na przejście dla pieszych.

Cały protest rozpoczął się ok. 10:00 i zakończył ok. 11:20 i teraz przejazd przez Szczuczyn odbywa się bez zakłóceń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę