Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bilans długiego weekendu na drogach

Dwie osoby zginęły, a 19 zostało rannych - to bilans długiego weekendu na drogach województwa podlaskiego. Od czwartku (15.08) do niedzieli (18.08) na trasach w naszym regionie policjanci odnotowali 13 wypadków.

Do najtragiczniejszego doszło w sobotę w Zambrowie. Kierowca Renault zjechał z drogi. Samochód uderzył w nasyp ziemi i przewrócił się na bok. W wypadku jedna osoba zginęła, a dwie trafiły do szpitala. Pasażerowie pojazdu nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Ponadto policjanci zatrzymali ponad 130 nietrzeźwych kierowców.

W całym kraju podczas długiego weekendu doszło do ponad 500 wypadków. Zginęło w nich blisko 50 osób, a ponad 600 zostało rannych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę