Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Solidarność przeciw hipermarketowi przy Sikorskiego i Zawadzkiej

Zaniepokojenie planami budowy w centrum Łomży, przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, pierwszego w mieście sklepu wiekopowierzchniowego wraził miejscowy oddział NSZZ Solidarność. W specjalnym stanowisku w tej sprawie podpisanym przez Przewodniczącego łomżyńskiej Solidarności Henryka Piekarskiego czytamy, że „winien on (hipermarket – dop. red.) powstać na obrzeżach miasta, co gwarantuje miastu równomierny rozwój i nie niszczy istniejących już dobrze funkcjonujących struktur handlowych.”

Stanowisko Oddziału Łomża Region Mazowsze NSZZ Solidarność nosi datę 17 lutego. Zostało ono skierowane do Przewodniczącego Rady Miasta Łomża Jana Jaroty i do wiadomości prezesa PPS „Społem” Ryszarda Nowickiego i działającej przy „Społem” Komisji Zakładowej związku.
W dokumencie czytamy: „Jako związek nie kwestionujemy zasadności powstania takiego obiektu, natomiast budzi nasz niepokój jego lokalizacja. (...) Ewentualna lokalizacja przy ul. Zawadzkiej – Sikorskiego naszym zdaniem zagrozi miejscom pracy na lokalnym rynku handlowym oraz spowoduje dużą uciążliwość zarówno dla mieszkańców jak i ruchu komunikacyjnego.
Zarząd Oddziału stoi na stanowisku że tak ważna inwestycja powinna być wypracowana wspólnie z radnymi oraz środowiskiem kupieckim w Łomży. (...)"

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę