Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Otwarte prokuratury i sądy

Od poniedziałku do piątku każdy kto został pokrzywdzony w wyniku przestępstwa może iść do łomżyńskiej prokuratury lub sądu po bezpłatną informację. To w ramach ogólnopolskiej ministerialnej akcji Tydzień Ofiar Przestępstw prokuratorzy i sędziowie przez cały tydzień będą robić... to co robią przez cały rok. Co ciekawe będzie to już trzecia tego typu akcja.

Choć ofiary przestępstw do prokuratury zgłosić się mogą w każdym czasie, to w Tygodniu Ofiar Przestępstw dzięki nagłośnieniu akcji przez media po porady zgłasza się nieco więcej osób niż zwykle – podkreśla prokurator Maria Kudyba rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Od poniedziałku do piątku w ramach ogólnopolskiej akcji wyznaczeni prokuratorzy porad będą udzielać we wszystkich prokuraturach rejonowych okręgu łomżyńskiego w godzinach pracy prokuratur.

Podobnie będzie także w sądach. Zgodnie z informację sędziego Janusza Wyszyńskiego rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Łomży w łomżyńskim Sądzie Rejonowym dyżurować ma trzech sędziów z Wydziału Karnego, Rodzinnego i Nieletnich oraz Grodzkiego (9-00 do 14-00).
Dyżury wyznaczono także w Sądzie Rejonowym w Grajewie, w Zamiejscowym Wydziale Grodzkim w Kolnie, w Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem i w Sądzie Rejonowym w Zambrowie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę