Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szkoła rodzenia znów otwarta

Szkoła rodzenia znowu funkcjonuje w łomżyńskim szpitalu. Zajęcia zostały wznowione po wielu latach przerwy. I teraz przyszli rodzice bezpłatnie mogą zdobywać potrzebne im umiejętności, ale przede wszystkim oswoić się z myślą o porodzie - mówi zastępca dyrektora szpitala ds. pielęgniarstwa Krystyna Wróblewska.

Zajęcia prowadzą nie tylko lekarze, ale też dietetyk, psycholog i rehabilitant. Przyszli rodzice uczestniczą w wykładach na temat fizjologii ciąży, porodu i połogu, odżywienia oraz higieny kobiety ciężarnej. Omawiane są też problemy okresu noworodkowego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a zapisywać się na nie można pod numerem 85 47 33 661.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę