Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miały być a nie ma.

Miały być a nie ma – opóźnianie się wypłat unijnych dopłaty bezpośrednich coraz bardzie irytuje rolników i posła Wojciecha Borzuchowskiego. Ten ostatni wystąpił ostatnio z interpelacją proszą o wyjaśnienia ministra rolnictwa Wojciecha Olejniczaka. Poseł chce uzyskać odpowiedzi na pytania Kiedy wreszcie zostaną zrealizowane wszystkie płatności dopłat bezpośrednich na rzecz podlaskich rolników? I kto ponosi odpowiedzialność za tak znaczne opóźnienie w realizacji tego programu?. Borzuchowski przypomina, że w październiku ubiegłego roku w Łomży gdy inaugurowano ogólnopolską realizację wypłat dopłat bezpośrednich do gruntów rolnych zapewniano, że rolnicy pieniądze dostaną bardzo szybko, tymczasem po 5 miesiącach wielu rolników jak tych pieniędzy nie widziało tak nie widzi.

Do posła spływają liczne informacje, wyrażające oburzenie i niepokój faktem otrzymania dopłat przez znikomą ilość rolników. Jak pisze Borzuchowski “zgłaszają mi rolnicy i radni szeregu podlaskich gmin, między innymi Gmin Zambrów, Zawady, Wizna, Rutki, Szumowo i wielu innych.”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę