Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Bejce do podłóg

Bona Stain
Bona Stain
Bona Stain jest systemem pigmentowym na bazie oleju, przeznaczonym do zmiany koloru nowych, nie polakierowanych podłóg lub starych podłóg drewnianych zeszlifowanych do surowego drewna. Zastosowanie Bona Stain daje możliwość dowolnego wyboru koloru podłogi drewnianej, gdy dekorujemy domy, czy obiekty użyteczności publicznej. Bona Stain może być zastosowana w systemie zarówno z lakierami Bona tj. Mega, Flow, Traffic, jak i olejami Bona Carls 90 i Carls 45. Bejca oferowana jest w kolorach: naturalny, biały, akacja, teak, mahoń, paduk, wenge, heban.

Wydajność : 1L. bejcy wystarcza do nałożenia na około 40 m2 w zależności od rodzaju drewna.

Czas schnięcia : Minimum 24 godz. w temperaturze 20 C

Opakowanie : Puszki 1L.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę