Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Lakiery

Lakier podkładowy Prime
Lakier podkładowy Prime
Lakier nawierzchniowy Spectra
Lakier nawierzchniowy Spectra
Lakier nawierzchniowy Mega
Lakier nawierzchniowy Mega
Lakier nawierzchniowy Flow
Lakier nawierzchniowy Flow
Lakier nawierzchniowy Traffic
Lakier nawierzchniowy Traffic
PRIME jest jednoskładnikowym, ekologicznym,bezwonnym, akrylowym lakierem podkładowym bazującym na wodzie, przeznaczonym do gruntowania podłóg drewnianych przed ich lakierowaniem lakierami na bazie wody .

SPECTRA jest jednoskładnikowym, ekologicznym i bezwonnym lakierem nawierzchniowym na bazie wodnej, opartym na składnikach poliuretanowo-akrylowych . Spectra przeznaczona jest do pokrywania podłóg drewnianych i parkietów, jak również innych powierzchni drewnianych wewnątrz budynków mieszkalnych . Przeznaczona jest do obiektów o średnim natężeniu ruchu .Spectra dostępna jest w połysku i w półmacie .

MEGA jest jednoskładnikowym, ekologicznym, nawierzchniowym lakierem wodnym na bazie czystego poliuretanu, który utwardza się reagując z tlenem z powietrza .Lakier Mega przeznaczony jest do pokrywania podłóg mocno narażonych na obciążenia .Mega dostępna jest w macie, półmacie i połysku.

FLOW jest 2-komponentowym lakierem poliuretanowym na bazie wody, przeznaczonym do lakierowania podłóg narażonych na wysokie obciążenia. Flow spełnia wymagania DIN 18 032, co oznacza, że antpoślizgowość jest odpowiednia do podłóg sportowych. Flow występuje w połysku i w półmacie.

TRAFFIC jest 2-komponentowym, ekologicznym lakierem poliuretanowym, przeznaczony do pokrywania podłóg bardzo mocno narażonych na obciążenia. Lakier miesza się z utwardzaczem w stosunku 10:1. Traffic oceniany jest przez większość wykonawców jako najlepszy lakier na polskim rynku.Dostępny jest w macie i półmacie.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę