Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Oleje

Olej Carls 90
Olej Carls 90
Olej Carls 45
Olej Carls 45
Olej Carls 25
Olej Carls 25
CARLS OIL 90 jest utwardzającym się olejem sosnowym do podstawowego pokrywania powierzchni parkietów i podłóg drewnianych. Olej ten zalecany jest do pokrywania podłóg mocno narażonych na zużycie. Zawiera 90 % substancji stałych i tylko 10 % rozpuszczalnika.
CARLS OIL 45 jest utwardzającym się olejem sosnowym do podstawowego oraz konserwującego pokrywania surowych powierzchni parkietów i podłóg drewnianych. Olej ten zawiera 45 % substancji stałych.


CARLS OIL 25 jest konserwującym olejem sosnowym do bieżącej pielęgnacji i konserwacji parkietów i podłóg drewnianych, które zostały zaolejowane olejem Carls Oil 45 lub Carls Oil 90

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę