Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Grunty

Grunt D 530
Grunt D 530
Grunt S 520
Grunt S 520
D 530 jest wytwarzającym film, 2-komponentowym gruntem dyspresyjnym. Po zmieszaniu komponentów : A- czerwono zabarwionej dyspersji i B-dyspersji, zachodzi reakcja chemiczna, która powoduje dodatkowe budowanie sieci polimerów. Specjalne wypełniacze zapewniają dobrą przyczepność nawet do bardzo gładkich i niewsiąkliwych podkładów. D 530 stosuje się jako grunt pod klej R 770.
Zużycie : 180-25 g/m2
Czas otwarcia : około 90 min.
Czas schnięcia : około 24 godz.
Opakowanie : wiadra z tworzywa sztucznego 5kg. + 5kg. (komplet).

S520 jest gruntem do przygotownia podkładu pod syntetyczne kleje do parkietu, w szczególności pod S 760. Przeznaczony jest do wsiąkliwych i niewsiąkliwych podkładów, jastrychów, płyt paździerzowych i wiórowych oraz podobnych.
Zużycie : około 150 g/m2
Czas schnięcia : jastrychy 1-24 godzin w zależności od wsiąkliwości podkładu i warunków klimatycznych.
Opakowania : kanister blaszany 5 l.


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę