Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Kleje

Klej poliuretanowy R 770
Klej poliuretanowy R 770
Klej syntetyczny S 760
Klej syntetyczny S 760
R 770 jest 2-komponentowym poliuretanowym klejem do parkietu . Nie zawiera rozpuszczalników chemicznych, organicznych ani wody. Posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkiego rodzaju podkładów i materiałów drewnianych. Przeznaczony jest do przyklejania wszelkiego rodzaju drewna egzotycznego oraz klepek o dużych wymiarach.
czas otwarcia : 45 minut
gotowy do obciążeń : po 24 godzinach
szlifowanie : po 24 godzinach
opakowanie : wiadra blaszane 6 kg.

S 760 jest syntetycznym klejem do parkietu na bazie rozpuszczalników chemicznych z niską ich zawartością. Ze względu na stosunkowo długi czas otwarcia przeznaczony jest do technicznie trudnych prac. S 760 stanowi plastyczną utwardzalną masę - podkład odporny na przesunięcia czy naprężenia poszczególnych rodzajów drewna. Przeznaczony jest do przyklejania klepek ze wszystkich rodzajów drewna za wyjątkiem niektórych rodzajów drewna egzotycznego.
czas otwarcia : 20 minut
gotowy do obciążeń : po 24-72 godzinach
szlifowanie : po 3-10 dniach
opakowania : wiadra blaszane 8, 15, 25 kg


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę