Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Korek to materiał trwały i solidny.

W ofercie PHU Gerłowski znajdziecie Państwo niemal wszystko, co można wyprodukować z korka. Przede wszystkim są to podłogi i ściany korkowe, ale nie tylko.

W sprzedaży mamy również podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumo-korka, korek aglomerowany w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z aglomerado negro, granulaty korkowe,a także cały szereg produktów komplementarnych kleje, lakiery i środki konserwujące. PHU Gerłowski współpracuje z firmą Dom Korkowy, która jest polskim dystrybutorem produktów portugalskiej grupy Amorim, światowego lidera w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z korka.
Foto: Boazerie korkowe
Foto: Panele korkowe Wicanders

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę