Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Szpachlówki

Mix&Fill
Mix&Fill
Gel
Gel
MIX&FILL jest bazującym na wodzie spoiwem do mieszania z pyłem drzewnym służącym do wypełniania fug w parkiecie przed lakierowaniem.
Jest substancją ekologiczną, bez zapachu, która nie wywołuje alergii u osób ją stosujących. Jest niezastąpionym środkiem przy szpachlowaniu podłog drewnianych, które są poddawane renowacji.
Narzędzia : szpachla ze stali nierdzewnej.
Wydajność : 1 litr\10 m2 przy "normalnych" szczelinach.
Czas schnięcia : około 45 minut w temperaturze pokojowej. Przy szpachlowaniu dużych szczelin czas się wydłuża.
Opakowanie : 1kg,5kg.

GEL jest wodnym żelem szpachlowym na bazie dyspersji poliuretanowo-akrylowej przeznaczony do szpachlowania polakierowanych parkietów i podłóg drewnianych po ich uprzednim zmatowieniu. Gel nie można nanosić na surowe drewno. Zastosowanie Gel powoduje wypełnienie mikro szczelin pomiędzy klepkami parkietu oraz nadaje powierzchni podłogi jeszcze większej gładkości.
Narzędzia : szpachla ze stali nierdzewnej
Wydajność : 10-15 g/m2 na warstwę
Czas schnięcia : 15-20 minut
Opakowanie : puszki 1 kg.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę