Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Jesteśmy dystrybutorem szwedzkiego koncerny BONA , światowego lidera produkujacego lakiery, kleje, maszyny, środki konserwujące do parkietu.

Środki konserwujace

Freshen Up
Freshen Up
Parkett Polish
Parkett Polish
Parkett Cleaner
Parkett Cleaner
Parkett Remover
Parkett Remover
Carls Cleaner
Carls Cleaner
FRESHEN UP jest gotowym do użytku ekologicznym środkiem na bazie wody służącym do pielęgnacji i ochrony warstwy lakieru na polakierowanych parkietach i podłogach drewnianych


PARKETT POLISH jest ekologiczną pastą na bazie wody służącą do konserwacji i ochrony warstwy lakieru na parkietach i podłogach drewnianych. Stosowanie Parkett Polish przedłuża żywotność powłoki lakierniczej o około 50 %. Zalecane jest stosowanie tego środka w obiektach mocno narażonych na użytkowanie.


PARKETT CLEANER jest skondensowanym środkiem na bazie wody przeznaczonym do bieżącego czyszczenia polakierowanych podłóg drewnianych. Pozwala usuwać również ślady po obcasach i gumowych podeszwach.

REMOVER jest skondensowanym środkiem na bazie wody przeznaczonym do usuwania pasty polerująco- konserwującej, którą była pokryta polakierowana podłoga.


CARLS CLEANER jest środkiem służącym do konserwowania i pielęgnacji parkietów i podłóg drewnianych, które są zaolejowane olejami Carls.Produkt zawiera nie tylko komponenty usuwające brud z zaolejowanej podłogi ale również olej, który zostaje rozprowadzony cienką warstwą na podłodze.

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę