Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Naturalne powłoki do drewna...

Olejo-woski Osmo

W ofercie naszej firmy znajdują się produkty niemieckiej firmy Osmo. Są to wysokiej jakości olejo-woski do powierzchni drewnianych.

Regał z produktami firmy Osmo
Regał z produktami firmy Osmo
Czy to podloga, powierzchnia mebli lub ulubiona zabawka Waszego dziecka- drewno w pomieszczeniach wewnętrznych narażone jest na wysokie obciążenia i dlatego wymaga szczególnej ochrony. A przy tym należy zachować jego naturalne właściwości. Drewno musi "oddychać", by zachować swoją elastyczność i by móc pozytywnie oddziaływać na klimat w pomieszczeniu. Powłoki wewnętrzne firmy Osmo, Woski olejne lazurowe, woski twarde olejne produkowane są ze starannie dobranych surowców naturalnych i sa doskonałe pod względem jakości, aplikacjii i wydajności. Posiadają mikroporowatą strukturę, pozwalającą drewnu oddychać i zostały specjalnie dopasowane do naturalnego produktu, jakim jest drewno. Również za pomocą tych środków można naprawić w sposób łatwy i niewidoczny niewielkie uszkodzenia powierzchni. Dzięki temu powierzchnie drewniane zachowują swój naturalny charakter, sa również odporne na ścieranie i na brud, posiadają właściwości hydrofobowe- co daję trwałą ochronę przeciwko małym "niezręcznościom" dnia codziennego. Efektem tego jest długotrwałe piękno w zgodzie z naturą.
Radosław Gerłowski
śr, 04 lutego 2009 13:41
Data ostatniej edycji: śr, 04 lutego 2009 14:36:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę