Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Głodówka

Siedmiu pracowników służby zdrowia o 7.45 rozpoczęło głodówkę w gabinecie wicemarszałka Krzysztofa Tołwińskiego w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku. W ten sposób protestują przeciwko uchwaleniu ustawy o restrukturyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Do głodówki przystąpili pracownicy m.in. szpitali wojewódzkich: w Białymstoku, Suwałkach i Łomży. Z Łomży w głodówce bierze udział Andrzej Surawski – przewodniczący działającego przy szpitalu Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony Zdrowia.

Związkowcy protestują przeciwko ustawie o pomocy publicznej i restrukturyzacji publicznej służby zdrowia, która ma być wkrótce głosowana w Sejmie. Związkowcy nie chcą, by weszła ona w życie, bo ich zdaniem zamiast pomóc szpitalom doprowadzi do ich upadku.
Dodajmy, że siedemnaście działających na terenie województwa podlaskiego szpitali jest zadłużonych na ponad 150 mln zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę