Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

W obronie życia i normalności

Pisemne protesty mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa i Łomży oraz Forum Kobiet Polskich a także ruchów społecznych broniących życia w naszym kraju z apelem o odrzucenie projektu tej ustawy złożył na ręce Marszałka Sejmu RP poseł Wojciech Borzuchowski. We wtorek w Sejmie ma odbyć się pierwszego czytania firmowanej przez SDL, UP i feministki ustawy ,,O świadomym rodzicielstwie”. Jak podkreśla poseł Borzuchowski „pozbawienie człowieka w okresie pranetalnym prawnej ochrony życia uważam za absolutnie niedopuszczalne.”

Skandaliczny – jego zdaniem - jest zapis zezwalający małoletniej dziewczynce na dokonanie aborcji bez zgody i wiedzy jej rodziców. „Jako ojciec uważam że projekt omawianej ustawy jest usiłowaniem pozbawienia nas praw rodzicielskich, również w zakresie wychowywania naszych dzieci zgodnie z naszymi przekonaniami.”
Poseł dodaje, że obowiązujące dziś regulacje prawne w tym zakresie spełniają swoje zadanie.
Wojciech Borzuchowski podkreśla, że „autorzy projektu zbrodniczej ustawy aborcyjnej - cynicznie i obłudnie nazwanej ,,o świadomym rodzicielstwie” - oszacowali wydatki na jej realizację; około 2 mld zł. rocznie! Oznacza to że z podatków każdej polskiej rodziny zabierano by około 200 zł. corocznie na realizację tych zbrodniczych planów!
Pod antyrodzinnymi rządami lewicy i postkomunistów państwo na urodzenie dziecka daje jednorazową zapomogę w wysokości 500 zł. Gdyby przeznaczyć planowane przez SLD, UP i feministki środki finansowe nie na finansowanie zbrodniczej aborcji oraz antykoncepcji ale na jednorazową zapomogę na urodzenie dziecka, to można by ja podnieść do wysokości 6000 zł.(sześć tysięcy zł)!”
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę