Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zjedliśmy mięso chorych krów

Mięso z chorych i umierających krów z województwa podlaskiego od pośredników miało trafiać do ubojni, a nawet zakładów mięsnych i masarni, a później na stoły podaje Fakt. Dziennik pisze, że niewykluczone, iż część wyjechała na Litwę, ale pozostałe mięso trafiło na stoły mieszkańców czterech województw w tym także województwa podlaskiego - Najbardziej przerażające w aferze mięsnej jest to, że nikt nie wie, od jak dawna mięso z chorych krów trafiało na nasze stoły! - podsumowuje Fakt.

Dziennik podaje, że handlarze chorymi zwierzętami nie mieli żadnych skrupułów. Przewozili je w fatalnych warunkach, dawali im antybiotyki, byle krowy nie padły zbyt szybko, ale i tak niektóre chore sztuki nie były w stanie przetrwać transportu do rzeźni. Fakt pisze, że policja w województwie podlaskim zatrzymał przynajmniej jeden taki transport. 

zobacz: FAKT - Mięso z chorych krów trafiało na nasze stoły

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę