Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało i padało

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku ostrzega, że dziś stopniowo po południu 12.02.2005r. i nocą z 12/13.02 zacznie wiać silny wiatr południowy i południowo - zachodni, osiągający w porywach do 18-22 m/s, lokalnie do 25 m/s. Oprócz silnego i porywistego wiatru wystąpią intensywne opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz samego deszczu lokalnie marznącego powodującego gołoledź.


W niedzielę 13.02 wiatr zacznie powoli słabnąć, ale nadal będą utrzymywały się intensywne opady śniegu zwłaszcza na północy województw. Silny wiatr, gołoledź, intensywne opady śniegu, deszczu ze śniegiem będą powodowały utrudnienia w komunikacji oraz lokalne uszkodzenia sieci energetycznej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę