Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Starosta się przeprowadza

Przez cały piątek starosta łomżyński Wojciech Kubrak jego zastępca i pracownicy wydziałów starostwa umiejscowionych w tzw. łączniku budynku przy ul. Szosa Zambrowska 1/27 pakowali manatki. W sobotę wszyscy przeniosą się na drugie piętro tego budynku, by od poniedziałku tam właśnie przyjmować interesantów.

Będzie to już trzeci gabinet starosty łomżyńskiego od chwili powołania powiatów w 1999 roku. Początkowo mieścił się w budynku Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Nowej 2 – ale były to pomieszczenia wynajmowane. Po ponad dwóch latach powiat otrzymał od wojewody budynek przy Szosie Zambrowskiej, a dalszy rok trwało wyprowadzanie się z niego szpitalnych przychodni. Ostatecznie 1 sierpnia 2002 roku starosta wraz z całym urzędem przeprowadził się do budynku przy Szosie Zambrowskiej 1/27, ale do pomieszczeń tymczasowych po byłej rehabilitacji.
Prowizorka trwała dalsze dwa i pół roku i teraz wreszcie się kończy. W sobotę starosta przeprowadza się do już docelowego gabinetu na II piętrze budynku. Za nim podążają także wydziały starostwa – ich przeprowadzka ma zakończyć się w połowie przyszłego tygodnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę