Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody za prace magisterskie

Już po raz trzeci Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej rozda dziś nagrody laureatom konkursu na Najlepsze Prace Magisterskie i Dyplomowe związane z Ziemią Łomżyńską. Konkurs z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów i promotorów. Świadczy o tym m.in. to, że po raz pierwszy tematyka prac wyszła poza granice samej Łomży. W tym roku jury rozpatrywało 14 prac - dotyczyły one - oprócz Łomży - także Szczuczyna, Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa. Po raz pierwszy także burmistrzowie z Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa postanowili uhonorować swoje laureatki. Uroczysta gala rozpocznie się w łomżyńskim ratuszu o dziesiątej. Wiadomo już, że główną nagrodę Prezydenta Łomży jury w składzie: prof. Adam Dobroński, prof. Halina Święczkowska, prof. Kazimierz Pieńkowski i mgr Jan Borawski przyznało Katarzynie Januszewskiej z Łomży za niezwykle cenne opracowanie "Historia cmentarza w Łomży", obronione w zeszłym roku na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

Jury przyznało 3 nagrody i cztery wyróżnienia. Oprócz pamiątkowych dyplomów, pierwszych egzemplarzy dziewiątego rocznika "Ziemia Łomżyńska", laureaci otrzymają także nagrody pieniężne i rzeczowe.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę