Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno - nowy budynek socjalny

Pierwszy od kilkudziesięciu lat blok socjalny będzie wybudowany w Kolnie. Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg, który wygrała suwalska firma. Ma ona postawić budynek za blisko 1,3 mln zł. Mieszkania otrzymają osoby, które są w trudnej sytuacji finansowej, często w związku sytuacjami losowymi.

W bloku będzie 20 mieszkań o powierzchni od 18 do 30 metrów kwadratowych. Standard będzie dobry, ale z pewnością niższy niż w mieszkaniach np. spółdzielczych - mówi burmistrz Kolna Andrzej Duda.

Przydziałem mieszkań zajmie się specjalna komisja. Osoby, które czekają na przydział, są na specjalnej liście. W tej chwili na zmianę mieszkania czeka 60 osób. Burmistrz wie, że budowa jednego bloku nie rozwiąże wszystkich problemów, ale możliwości finansowe miasta są ograniczone.

Budynek ma być gotowy na wiosnę 2014 roku. Jedna trzecia kosztów jego budowy będzie pokryta ze środków rządowych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę