Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Do 23 lutego właściciele małych firm mogą składać wnioski o unijne dopłaty

Jednorazowe dofinansowanie może wynosić do 200 tysięcy złotych. Do rozdysponowania są jeszcze 3 miliony złotych. Pieniądze mogą trafić tylko do tych przedsiębiorców, którzy już zainwestowali. Program zakłada zwrot 65% poniesionych kosztów, ale nie może to być kwota wyższa niż 50 tysięcy euro. Firmy starające się o unijne pieniądze, muszą spełnić kilka warunków: działać nie dłużej niż 3 lata i zatrudniać do 10 pracowników. Chętni powinni się zgłaszać do Referatu Przedsiębiorczości i Programów Stypendialnych Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego Dotychczas podlascy przedsiębiorcy złożyli 30 wniosków. Tylko 2 z nich zostały odrzucone.


Do Urzędu Marszałkowskiego zgłaszają się najczęściej firmy budowlane, gastronomiczne i rzemieślnicy. Ostateczna decyzja o tym kto dostanie dofinansowanie, zapadnie 28 lutego. Przedsiębiorcy, którzy nie zdążą ze sporządzeniem biznesplanu mają jeszcze szansę - w drugiej połowie marca rozpocznie się przyjmowanie wniosków na kolejne dopłaty dla małych firm.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę