Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mordercza kłótnia kochanków

46 letni mężczyzna zamordował swoją 61 letnią konkubinę. Przyczyną morderstwa była poalkoholowa „kłótnia kochanków”. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w sobotę w Nowej Rudzie pod Kolnem.

Martwą kobietę w jej domu znalazł w niedzielny wieczór sąsiad. Natychmiast powiadomił policję. Po przyjeździe patrolu okazało się, że kobieta zamordowana. Policjanci rozpoczęli poszukiwania i jak podkreśla st. post. Joanna Makarewicz – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie szybko znaleźli sprawcę – jeszcze tej samej nocy. 46 letni mężczyzna mieszkaniec Nowej Rudy przyznał się do morderstwa. Okazało się, że swoją konkubinę dźgnął nożem podczas poalkoholowej kłótni w sobotę. Cios i wewnętrzne krwawienie były bezpośrednią przyczyną jej śmierci.
Dziś policjanci z Kolna wystąpią do prokuratury, aby ta złożyła wniosek o trzymiesięczny areszt tymczasowy dla zabójcy. Zgodnie z kodeksem karnym mordercy grozi kara od 8 do 15, lub 25 lat więzienia. W szczególnych przypadkach sąd może orzec także karę dożywocia.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę