Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radiobab.pl

Zamiast do wojska do policji

Komenda Miejska Policji w Łomży prowadzi nabór poborowych do odbycia zasadniczej służby wojskowej w oddziałach prewencji policji Stołecznej Komendy Policji w Warszawie. Preferowani będą kandydaci, którzy mają kategorię zdrowia A1, nie przekroczyli 24-tego roku życia, posiadają wykształcenie conajmniej średnie, nie byli karani

Chętni mogą się zgłaszać się do Komendy Miejskiej Policji w Łomży we wtorki i czwartki w godzinach od 8 do 11 lub kontaktować się telefonicznie na numer 216-14-04.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę