Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejna ofiara mrozów w naszym województwie

Wczoraj po południu w jednym z białostockich szpitali zmarł dwudziestoletni mieszkaniec gminy Kobylin-Borzymy. Policjanci ustalili, że kilka godzin wcześniej mężczyzna został znaleziony przez kolegę w pobliżu jednego z lokali rozrywkowych koło Jeżewa Starego, stamtąd został przyprowadzony do pobliskiego domu. Na miejsce wezwano karetkę. Mimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Tegoroczna zima pochłonęła już 14 ofiar śmiertelnych, poprzedniej zamarzło 18 osób. W większości przypadków ofiarami mrozu padają mężczyżni, zwykle po spożyciu alkoholu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę