Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

2 tys. zabawek dla dzieci poszkodowanych przez tsunami

Blisko 2000 zabawek trafi z Łomży do dzieci w Południowo-wschodniej Azji. Zabawki przez ostatnie dwa tygodnie zebrali uczestnicy właśnie zakończonego zimowiska „Ferie 2005” zorganizowanego przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Zabawki trafią do dzieci poszkodowanych przez falę tsunami w Azji za pośrednictwem organizacji charytatywnych. Dodajmy, że była to jedyna tego typu akcja w regionie.

Zbiórka przeprowadzana była na terenie niektórych osiedli ŁSM ale dzięki nagłośnieniu akcji przez lokalne media prośba o wsparcie zbiórki dotarła do mieszkańców całego miasta i okolic. Zabawki osobiście do centrum zimowiska przynosili mieszkańcy nawet najodleglejszych dzielnic Łomży.
Jak powiedział drużynowy Krzysztof Pyczot, zebrane zabawki już wkrótce będą cieszyły przynajmniej małą garstkę dzieci nieszczęśliwie doświadczonych przez los.

Organizatorzy zimowiska serdeczne podziękowania kierują do wszystkich, którzy zechcieli wesprzeć uczestników zimowiska podczas zbiórki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę