Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Rozlicz się z fiskusem

2,5 tysiąca zeznań podatkowych wpłynęło do Urzędu Skarbowego w Łomży. Okres rozliczeń z fiskusem trwa od początku stycznia. Jak na razie zainteresowanie wśród podatników jest niewielkie. Urząd Skarbowy w Łomży spodziewa się w tym roku ponad 30 tysięcy zeznań podatkowych.


W tym roku 30- sty kwietnia, czyli ostatni dzień rozliczenia podatkowego wypada w sobotę. A to oznacza, że tym razem ostateczny termin składania zeznań wypada 2ego maja. Mimo że jest to środek długiego weekendu łomżyński Urząd skarbowy będzie przyjmował petentów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę