Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Szef mafii wołomińskiej podejrzany o udział w zabójstwie mężczyzny, znalezionego latem k. Szumowa

Dzisiaj policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Białymstoku doprowadzili 34-latka z Wołomina do Prokuratury Okręgowej w Łomży. Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku w pobliżu Szumowa przy trasie z Białegostoku do Warszawy znaleziono częściowo nadpalone i zwęglone zwłoki 31-letniego mężczyzny. Policjanci z CBŚ ustalili, że zabójstwo jest skutkiem porachunków przestępczych. Jak powiedział Radiu Białystok Jacek Dobrzyński z zespołu prasowego podlaskiej policji - mężczyzna zginął w warszawskim mieszkaniu od strzału z pistoletu w głowę. Potem zabójcy przewieźli zwłoki do lasu i chcąc zatrzeć ślady, podpalili ciało. 34-letni mieszkaniec Wołomina jest już dziewiątą osobą zatrzymaną w ramach tego postępowania.


W tej samej sprawie w ubiegłym miesiącu policjanci zatrzymali również jego żonę. Zabezpieczono wówczas luksusowego mercedesa i znaczne ilości złotej biżuterii. 32-letnia kobieta aresztowana została na 3 miesiące. W starych strukturach związku przestępczego 34-latek z Wołomina był szeregowym żołnierzem. Znany był z bezwzględności, braku skrupułów i zahamowań. Na czele przestępców z Wołomina stanął w 2002 r. W listopadzie następnego roku został zatrzymany do sprawy prowadzonej przez ostrołęcką prokuraturę. Od tego czasu przebywał w Areszcie Śledczym w Białymstoku. Dziś postawiono mu zarzuty kierowania grupą zorganizowaną o charakterze zbrojnym, sprawstwa kierowniczego przy zabójstwie, kierowania obrotem znacznymi ilościami środków psychotropowych i odurzających, a także kierowania wymuszeniami rozbójniczymi, czyli tzw. ściąganiem haraczy. Grozi mu za to kara dożywocia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę