Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zima zaatakowała

2 lutego zima wreszcie zaatakowała. W środę wieczorem w Łomży spadło kilka centymetrów śniegu. Warunki jazdy na drogach natychmiast stały się wręcz tragiczne. Na ulicy Sikorskiego kilka ciężarówek nie mogło podjechać pod górkę. Po innych ulicach miasta samochody poruszały się z prędkością rzędu 30-40 km/h.

Sypiący gęsty śnieg, który do białej gorączki doprowadzał wielu kierowców, z radością powitali młodsi mieszkańcy. Wojna na śnieżki i lepienie bałwanów, we środowy wieczór wychodziło zdecydowanie najlepiej.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę