Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Internautów coraz więcej

Główne zdjęcie
Wizyty na www.4lomza.pl w styczniu 2005r.

20% wzrost liczby internautów, wizyt i odsłon zanotowała w styczniu na www.4lomza.pl niezależna firma pomiaru ruchu stat.pl. W ciągu pierwszego miesiąca 2005 roku z witryną połączyło się niemal 33 tysiące unikalnych użytkowników (czyt. różnych komputerów). W sumie internauci zaglądali na „czwórkę” ponad 80 tysięcy razy, a łączna liczba odsłon serwisu w styczniu wyniosła 380 tysięcy.

Wszystkie wyniki są o około 20% lepsze niż w grudniu 2004 r. Dniem o największej liczbie wizyt był poniedziałek 31 grudnia z wynikiem 3210, a dniem o najmniejszej liczbie wizyt była sobota 1 stycznia – 1565. Każda z ponad 80 tysięcy styczniowych wizyt trwała średnio ponad 4 minuty co łącznie daje ponad 222 dni.

Ponad 60% użytkowników łączyło się z „czwórką” bezpośrednio – tzn. po wpisaniu adresu strony w przeglądarce internetowej. Co trzeci styczniowy użytkownik www.4lomza.pl mieszka w Łomży lub na terenie dawnego województwa łomżyńskiego. Często zaglądają tu też internauci z miasta akademickich w których uczą się łomżanie: Warszawa, Olsztyn, Lublin, Białystok, Kraków czy Poznań.

Najczęściej odwiedzane w styczniu działy to: strona główna, forum, informacje, kultura, ogłoszenia i Gazeta Bezcenna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę