Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Łomżyńscy sportowcy najlepsi

Podczas Gali Piłki Nożnej zorganizowanj przez Podlaski Związek Piłki Nożnej i Gazetę Współczesną, która odbyła się w Białymstoku, uhonorowano najlepszych sportowców minionego roku w województwie podlaskim. Trenerem roku został trener ŁKSu- Tadeusz Gaszyński. Tytuł najbardziej utalentowanego zawodnika 2004 roku przypadł obrońcy łomżyńskiej drużyny- Pawłowi Galińskiemu. W plebiscycie na piłkarza roku, wysoką bo drugą lokatę zajął Rafał Boguski.


W jedenastce najlepszych zawodników Podlasia również znaleźli się łomżyńscy piłkarze- Zbigniew Kowalski i Rafał Boguski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę